loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

nowości ze świata magnesów

Najnowsze informacje

Technologie silnych magnesów cały czas są rozwijane, inżynierowie pracują bez przerwy nad ich udoskonalaniem i zwiększaniem możliwości. Dynamicznie rośnie również stosowanie magnesów z neodymu, zaczynają sięgać po nie kolejne gałęzie przemysłu. W naszym dziale prezentującym aktualności dotyczące mocnych magnesów można przeczytać o wszelakich nowościach oraz ciekawostkach związanych z tą branżą.
Staramy się prezentować między innymi najnowsze sukcesy naukowców oraz rezultaty ich wieloletnich eksperymentów, jak również pokazywać nowe pomysły na wykorzystanie niesamowitych możliwości tych produktów. Nowe trendy, rozwiązania technologiczne, ale również niebezpieczeństwa związane chociażby podwyżkami cen surowców - wszystkie te informacje znajdzie się w naszym dziale z aktualnościami.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza strona https://xinxin.pl już nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube