loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

zabawki magnetyczne z magnesami ndfeb

Zabawki z magnesam ceny.

Nasze magnesy neodymowe znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, również zabawkarskiej. Wśród naszych zabawek, dużą popularnością cieszą się cały czas inteligentne zabawki magnetyczne. Nasze klocki XMAG2 rozwijają umiejętności twórczego i logicznego myślenia oraz wyobraźnię przestrzenną u dzieci i dorosłych w różnym wieku. Nasze klocki XMAG2 to niezwykle prosta konstrukcja - składają się z pałeczki z dwoma magnesami neodymowymi na każdym jej końcu oraz kuleczki stalowej. Dzięki zastosowaniu mocnych magnesów neodymowych, nasze klocki pozwalają na budowę wspaniałych, przestrzennych budowli o niezliczonych możliwościach.

Nasza oferta zawiera również niezwykle popularne kulki NeoCube, które podbiły cały świat jako NeoBall w postaci sześcianu złożonego z 216 kulek pokrytych warstwą ochronną - niklową lub inną, w różnorodnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasz serwis https://xinxin.pl już nie obsługuje IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube