loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

układanki magnetyczne z magnesami z neodymu

Nasza propozycja - magnetyczne zabawki cena.

Nasze magnesy z neodymu są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, ale też w dziecięcych zabawkach. Pośród zabawek, które posiadamy, ogromną popularnością bez przerwy się cieszą kreatywne zabawki z magnesów. Nasze klocki XMAG2 poprawiają logiczne i twórcze myślenie a także wyobraźnię i kreatywność u dzieci i dorosłych w różnym wieku. Magnetyczne klocki XMAG2 to bardzo prosta konstrukcja - mają w sobie pałeczki z dwoma magnesami neodymowymi na końcówkach i kuleczki stalowej. Dzięki użyciu niezwykle silnych magnesów neodymowych, nasze klocki pozwalają na budowę wspaniałych przestrzennych budowli o niezliczonych możliwościach.

Nasza oferta to również chętnie kupowane kulki NeoCube, które podbiły cały świat jako NeoBall, pod postacią sześcianu złożonego z 216 kulek pokrytych ochronną powłoką - z niklu albo jakąś inną, w różnorodnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza firmowa strona https://xinxin.pl nie wspiera już Internet Explorer'a. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube