loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

zabawki magnetyczne z magnesami ndfeb

Zabawki z magnesami aktualne ceny.

Nasze neodymowe magnesy są wykorzystywane w najróżniejszych branżach przemysłowych, ale też w dziecięcych zabawkach. Pośród naszych zabawek, ogromnym zainteresowaniem bez przerwy się cieszą inteligentne zabawki magnetyczne. Klocki XMAG2 rozwijają umiejętności logicznego i twórczego myślenia oraz wyobraźnię i kreatywność u młodszych i starszych użytkowników. Magnetyczne klocki XMAG2 posiadają prostą konstrukcję - posiadają pałeczki z dwoma neodymowymi magnesami na każdym jej końcu oraz kuleczki ze stali. Przez użycie mocnych magnesów neodymowych, klocki XMAG2 dają możliwość konstruowania oryginalnych przestrzennych budowli o nieograniczonych możliwościach.

Oferta dla naszych klientów to także cieszące się dużą popularnością magnetyczne kulki NeoCube, jakie są znane w wielu krajach jako NeoBall, w postaci sześcianu składającego się z 216 kuleczek pokrytych warstwą ochronną - z niklu albo inną, o różnorodnej kolorystyce.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasza firmowa strona https://xinxin.pl nie obsługuje IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube