loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

turbomag ® magnetyzery

Magnetyzery Turbomag® seria XT cena.

Magnesy można na co dzień spotkać nie tylko w domu, (w komputerach, magnetofonach, kuchenkach mikrofalowych itp.), lecz również w różnego rodzaju pojazdach.

Magnetyzery to niewielkie urządzenia elektromagnetyczne lub magnetyczne, które polepszają parametry olejów, paliw i wody. Ponadto oczyszczając instalacje z materiałów ferromagnetycznych zapobiegają osadom na przykład pojawieniu się kotłowego kamienia. Wpływając na poziom ułożenia magnetycznych dipoli przepływającej cieczy magnetyzery "układając" zawirowania zmieniają jej charakterystykę. Zalecana jest ich instalacja na filtrach, co umożliwia co pewien czas czyszczenie miejsc, w których je zamontowano.
Wykorzystując w układzie paliwowym magnetyzery z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi można wpływać na uporządkowanie ułożenia dipoli magnetycznych, co z kolei zapewnia znacznie efektywniejsze spalanie.

magnetyzer Turbomag
Zjawisko magnetyzera zostało odkryte przez Niemców w czasie II-ej wojny światowej - podczas przewożenia samolotami prętów magnetycznych zauważono znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. W owych czasach nie znano magnesów neodymowych, a ówczesne magnetyzery miały gigantyczne rozmiary (podobnie jak maszyny liczące). Wynalazki ostatniego 20-lecia sprawiły, iż obecnie są one dziesięć razy mniejsze, zachowując przy tym taką samą moc.
magnetyzer Turbomag
zastosowanie magnesów w motoryzacji

Magnetyzery Turbomag® seria XT czysta oszczędność.

Aktualnie produkujemy magnetyzery nakładkowe, a całokształt naszych badań znalazł realizacje w serii produktów o nazwie kodowej Turbomag® seria XT.
Turbomag® jest prawnie chronionym znakiem towarowym zastrzeżonym Z-303759 w Urzędzie Patentowym RP.
Pamiętaj ! Nasze magnetyzery działają na paliwo nie na silnik. Dlatego też nie ma podziału na pojemność silnika. Paliwo do małego samochodu jest takie samo jak i do dużego więc magnetyzer będzie taki sam.

Zalecamy montować magnetyzery na filtrach, jednak jeśli nie ma takiej możliwości opcjonalnie można montować na przewodach doprowadzających paliwo. Nie ma znaczenia czy będzie to 5,5 cm od listwy wtryskowej czy 20 cm. Proces jonizacji i tak zajdzie, a jego efekt nie jest ulotny.
* na jeden magnetyzer przypadają dwie obejmy wraz z soczewkami magnetycznymi oraz dwa magnesy
Magnetyzery Turbomag® z serii XT-5 i XT-6, które przeznaczone są do samochodów osobowych testowane były na torach wyścigowych Polski. Zdecydowaliśmy się na tak ekstremalne testy po to aby zagwarantować naszym Klientom towar, który daje 100% satysfakcji.

Więcej o magnetyzerach Turbomag ® :
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza firmowa strona https://xinxin.pl już nie wspiera IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube