loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

magnetyzery turbomag ®

Nasza oferta - Magnetyzery Turbomag® w wersji XT - siła i oszczędności ceny.

Neodymowe magnesy na co dzień spotyka się nie tylko w naszych domach, (w komputerach, magnetofonach, kuchenkach mikrofalowych itp.), lecz także w różnego rodzaju pojazdach.

Magnetyzery to niewielkie urządzenia wykorzystujące zjawiska magnetyczne, które poprawiają parametry wody, paliw, olejów. Poza tym czyszcząc dokładnie wnętrze instalacji z materiałów ferromagnetycznych zapobiegają tworzeniu się osadów np. pojawieniu się kamienia kotłowego. Mając duży wpływ na ułożenie magnetycznych dipoli znajdującej się w instalacji cieczy magnetyzery "porządkując" zawirowania mogą znacząco zmienić jej charakterystykę. Zalecane jest ich instalowanie w okolicach filtrów, co pozwala co pewien czas oczyszczać miejsc, gdzie zostały zainstalowane.
Stosując w paliwowych układach magnetyzery z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi można wpływać na poprawę ułożenia magnetycznych dipoli, co z kolei zapewnia dużo bardziej efektywne spalanie.

magnetyzer Turbomag
Zjawisko magnetyzera zostało odkryte przez Niemców w czasie II-ej wojny światowej - podczas przewożenia samolotami prętów magnetycznych zauważono znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. W owych czasach nie znano magnesów neodymowych, a ówczesne magnetyzery miały gigantyczne rozmiary (podobnie jak maszyny liczące). Wynalazki ostatniego 20-lecia sprawiły, iż obecnie są one dziesięć razy mniejsze, zachowując przy tym taką samą moc.
magnetyzer Turbomag
zastosowanie magnesów w motoryzacji

Magnetyzery Turbomag® seria XT czysta oszczędność.

Aktualnie produkujemy magnetyzery nakładkowe, a całokształt naszych badań znalazł realizacje w serii produktów o nazwie kodowej Turbomag® seria XT.
Turbomag® jest prawnie chronionym znakiem towarowym zastrzeżonym Z-303759 w Urzędzie Patentowym RP.
Pamiętaj ! Nasze magnetyzery działają na paliwo nie na silnik. Dlatego też nie ma podziału na pojemność silnika. Paliwo do małego samochodu jest takie samo jak i do dużego więc magnetyzer będzie taki sam.

Zalecamy montować magnetyzery na filtrach, jednak jeśli nie ma takiej możliwości opcjonalnie można montować na przewodach doprowadzających paliwo. Nie ma znaczenia czy będzie to 5,5 cm od listwy wtryskowej czy 20 cm. Proces jonizacji i tak zajdzie, a jego efekt nie jest ulotny.
* na jeden magnetyzer przypadają dwie obejmy wraz z soczewkami magnetycznymi oraz dwa magnesy
Magnetyzery Turbomag® z serii XT-5 i XT-6, które przeznaczone są do samochodów osobowych testowane były na torach wyścigowych Polski. Zdecydowaliśmy się na tak ekstremalne testy po to aby zagwarantować naszym Klientom towar, który daje 100% satysfakcji.

Więcej o magnetyzerach Turbomag ® :
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza firmowa strona https://xinxin.pl nie wspiera Microsoft IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube