loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek wypróbowują magnes do łowienia...

Testy magnesu neodymowego na Discovery Channel w trzecim wydaniu serialu Złomowisko.pl.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim testowany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Ten sprzęt znajdziecie Państwo na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest urządzenie do rozdzielania metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyławiania okazów z metali żelaznych zapodzianych w stercie odpadków, w wodzie itp.), czy innego urządzenia tego typu, optymalizuje czynności, a momentami jest optymalnym rozstrzygnięciem umożliwiającym selekcję odpadów metalicznych. Także urządzenia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, natomiast dopiero na następnym poziomie wykorzystują procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez wątpienia książęta krajowych złomowisk. Kto jak kto, ale Oni doskonale radzą sobie z tym jak coś co na pozór stanowi pryzmę gratów zmienia się w zysk. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie zdecydowanie im w tym pomaga bowiem to niezwykle produktywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona xinxin.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube