loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

serial złomowisko.pl - panowie edek i marek wypróbowują

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek sprawdzają magnes do łowienia.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z koniecznym uzbrojeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym wskazane jest narzędzie do separacji metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania elementów z metali żelaznych utraconych w stercie odpadków, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego rodzaju, ułatwia pracę, a momentami jest jedynym wyjściem pozwalającym na selekcję odpadów metalowych. Również maszyny do oddzielania metali kolorowych w początkowej fazie działania korzystają z separatorów magnetycznych, zaś dopiero na następnym poziomie wykorzystują techniki optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani książęta krajowych złomowisk. Można długo szukać, jednak Oni dobrze radzą sobie z tym jak coś co przypomina pryzmę rupieci zmienia się w dochód. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zasadniczo im w tym pomaga ponieważ to bardzo wydajne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz serwis https://xinxin.pl nie obsługuje Microsoft IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube