loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

serial złomowisko.pl - panowie edek i marek testują

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek testują uchwyt z magnesem.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim sprawdzany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to UM 65x45. Uchwyt ten znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym wskazane jest wyposażenie do rozdzielania metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania przedmiotów z metali żelaznych utraconych w masie odpadów, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego typu, usprawnia działalność, a czasami jest jedynym rozwiązaniem umożliwiającym segregację elementów metalicznych. Ponadto maszyny do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, natomiast tylko na kolejnym poziomie wdrażają technologie optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani książęta krajowych złomowisk. Można długo szukać, jednak Oni dobrze radzą sobie z tym jak coś co wygląda na stertę gratów zamienia się w zysk. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 absolutnie oddaje im znaczne usługi ponieważ to proste, ale produktywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza firmowa strona https://xinxin.pl już nie wspiera IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube