loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

serial złomowisko.pl - panowie marek i edek testują

Testowanie uchwytu magnetycznego na planie serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim sprawdzany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany sprzęt to UM 65x45. Ten sprzęt znajdziecie Państwo na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym niezbędne jest urządzenie do izolacji metali. Separator magnetyczny czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania przedmiotów z metali żelaznych zapodzianych w masie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego typu, usprawnia czynności, a momentami jest optymalnym wyjściem umożliwiającym selekcję odpadów metalicznych. Ponadto urządzenia do separacji metali kolorowych w podstawowej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, zaś tylko na kolejnym etapie stosują technologie optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani książęta polskich złomowisk. Kto jak kto, lecz Oni doskonale wiedzą jak coś co na pozór stanowi pryzmę rupieci przerabia się w zysk. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 absolutnie oddaje im znaczne usługi bo to bardzo wydajne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, ale nasza strona https://xinxin.pl już nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube