loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

czemu rosną ceny magnesów ndfeb? powodem są duże

Widać, że podnoszą się ceny magnesów NdFeb? Powodem są duże ceny surowców do produkcji magnesów.

Od marca 2017 roku widoczny jest systematyczny znaczny progres wartości wydobycia pierwiastków ziem rzadkich. Oczywiście odzwierciedla się to na wartościach magnesów NdFeB, oraz w następstwie na wartościach wszelakich produktów wytwarzanych z ich użyciem.

wzrost cen ndfeb
wzrost cen ndfeb

Poniżej niektóre z stwierdzonych czynników takiej okoliczności...

  • Decyzyjne zarządzanie Chińskiego Rządu poziomem stawek podstawowych bez wzięcia pod uwagę rachunku ekonomicznego indywidualnych kopalni co wymuszenie podnosi cenę minerałów.
  • Konieczne do poniesienia, jednak wysokie koszty ochrony środowiska, jakie nierozłączne są z obecnymi zasadami, ważnymi od czerwca 2017 roku. Znacznie zauważalne w niepracujących obecnie, wykorzystanych kopalniach.
  • Chiny obecnie nie odczuwają konkurencji w sektorze wydobycia i przetwórstwa pierwiastków ziem rzadkich szczególnie jeżeli chodzi o Dysprosium. Niewielkie znaczenie kopalni europejskich wyłącznie utrwala monopolistyczną role Chin, a niska podaż w porównaniu do rosnącego popytu dopuszcza sposobność windowania odpłatności bez utrudnień.
  • Siła nabywcza dolara amerykańskiego

W reakcji na koniunkturę na rynku doradzamy:

  • Dokonać badania obecnych i przyszłych zamysłów ażeby móc w całości przewidzieć zamówienie na magnesy neodymowe.
  • Skup profilaktyczny znacznej porcji magnesów co ustrzeże nas przed przyszłym skokiem cen, a dodatkowo da nam spokojniejszą strategię podwyżek cen końcowego towaru nie dostrzegalną właściwie dla naszych przyszłych klientów.
  • Rozważenie zastąpienia magnesów użytkowanych do obecnej chwili magnesami o niższej gęstości z wyższą temperaturą pracy.
  • Trzeba dysponować wiedzą, że współczesny rynek handlu magnesami zdecydowanie zredukował okresy płatności w sprzedaży hurtowej, nawet do trzech dni. Takie terminy w najbliższym okresie potrafią stać się podstawą więc będzie to miało stały wpływ na własną produkcję i sprzedaż.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasz serwis https://xinxin.pl nie obsługuje Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube