loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

Dlaczego podnoszą się ceny magnesów NdFeb? Bodźcem są duże ceny pierwiastków..

Dlaczego wzrastają ceny magnesów NdFeb? Powodem są duże ceny pierwiastków ziem rzadkich.

Od marca 2017 roku zauważalny jest regularny znaczny wzrost cen wydobycia pierwiastków ziem rzadkich. Niewątpliwie odkłada się to na wartościach magnesów NdFeB, oraz w następstwie na cenach wszystkich produktów konstruowanych z ich zastosowaniem.

wzrost cen ndfeb
wzrost cen ndfeb

Poniżej niektóre z stwierdzonych powodów takiej okoliczności...

  • Kierownicze zarządzanie Chińskiego Rządu zakresem stawek podstawowych bez wzięcia pod uwagę rachunku ekonomicznego poszczególnych kopalni co nienaturalnie podnosi wartość minerałów.
  • Niezbędne do poniesienia, jednak znaczne koszty ochrony środowiska, jakie nierozłączne są z obecnymi normami, ważnymi od czerwca 2017 roku. Wyraźnie zauważalne w niedziałających już, wyeksploatowanych kopalniach.
  • Chiny obecnie nie mają rywali w branży wydobycia , a także przetwórstwa pierwiastków ziem rzadkich zwłaszcza jeżeli idzie o Dysprosium. Małe znaczenie kopalni europejskich tylko umacnia monopolistyczną role Chin, natomiast szczupła oferta w stosunku do kwitnącego zapotrzebowania dopuszcza możliwość podnoszenia cen bez utrudnień.
  • Wahania kursów amerykańskiego dolara.

W kontrakcji na okoliczności na rynku proponujemy:

  • Wykonać badania obecnych , a także przyszłych planów by móc w pełni zaplanować zamówienie na magnesy neodymowe.
  • Skup prewencyjny dużej porcji magnesów co uchroni nas przed przyszłym wzrostem cen, a jednocześnie da nam spokojniejszą procedurę podwyżek cen końcowego wyrobu nie zauważalną właściwie dla bezpośrednich ewentualnych nabywców.
  • Rozważenie wymienienia magnesów stosowanych do obecnej chwili magnesami o mniejszej gęstości z większą temperaturą pracy.
  • Musimy dysponować wiedzą, że obecny rynek handlu magnesami znacznie ograniczył okresy płatności w sprzedaży hurtowej, czasami do trzech dni. Takie terminy w najbliższym okresie mogą stać się podstawą i będzie to miało bezpośredni wpływ na własną produkcję i sprzedaż.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona xinxin.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube