loading...
0 shopping_cart
Xinxin - Dhit sp. z o.o.

serial złomowisko.pl - panowie edek oraz marek sprawdzają

Złomiarze z Pruszkowa z Discovery Channel sprawdzają magnes neodymowy do poszukiwań w wodzie.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten można odszukać w naszym sklepie internetowym w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z potrzebnym wyposażeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym niezbędne jest urządzenie do rozdzielania metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zagubionych w pryzmie śmieci, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego rodzaju, ułatwia pracę, a momentami jest optymalnym wyjściem umożliwiającym selekcję skrawków metalowych. Również maszyny do separacji metali kolorowych w początkowej fazie pracy korzystają z separatorów magnetycznych, a dopiero na następnym etapie wykorzystują procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to bez wątpienia książęta naszych złomowisk. Zapewne nie tylko, ale Oni dokładnie znajdują sposób na to jak coś co przypomina pryzmę gratów zmienia się w dochód. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zdecydowanie im w tym pomaga bowiem to proste, ale kreatywne urządzenie.

Link do programu: Złomowisko.pl

Serdecznie zapraszamy.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz serwis https://xinxin.pl już nie wspiera Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube